Piłka jest okrągła a bramki są dwie.

>> Strona główna

SYLWETKA

>> Dziecięce lata
>> Grać? Nie grać?
>> Powojenne lata
>> Trener Orłów
>> Nowe Wyzwania
>> Czasy wielkich zmian
>> Ambasador futbolu
>> Ostatni mecz

POSCRIPTUM

>> Wydarzenia
>> im. Kazimierza Górskiego
>> Księgarnia
>> Linki

W NASZYCH OCZACH

>> Fotografie

>> Wywiady
>> Artykuły

>> Księga gości

>> Kontakt

 


Wydarzenia

W najbliższym czasie wydarzy się .... poinformuj nas a opublikujemy infromację.


piątek, 31 sierpnia 2012 r.

W najbliższy poniedziałek (3 września) o gdz. 16.00 w Muzeum Sportu i Turystyki odbędzie się uroczystość poświęcona zdobyciu przez drużnę Kazimierza Górskiego złotego medalu na olimpiadzie w Monachium, w 1972 r..

 


 

czwartek, 7 czerwca 2012

W piątek 29 czerwca bieżącego roku odbędzię się odsłonięcie tablicy upamiętniającej Kazimierza Górskiego na budynku przy ulicy Madalińskiego 49/51 na warszawskim Mokotowie. W tym domu Pan Kazimierz mieszkał przez wiele lat aż do śmierci. Tablicę ufundowała Dzielnica Mokotów na wniosek Panów Józefa Baryły i Pawła Zarzecznego. Początek uroczystości o godzinie 11.00. Odsłonięcie tablicy uświetni m.in. Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej zrzut ekranowy oficjanego zaproszenia.

Relacje z tego wydarzenia:

VIDEO: Odsłonięcie tablicy

Od dzisiaj legendarny trener piłki nożnej ma swoją tablicę na Mokotowie.

Wyrazy wdzięczności dla Kazimierza Górskiego

VIDEO: Kazimierz Górski ma swoją tablicę

Blater upamiętnił Górskiego. "Był humanistą w świecie futbolu"

Odsłonięto pamiątkową tablicę na domu, w którym mieszkał Kazimierz Górski

 


piątek, 3 lipca 2009 r.

W dniach 20 - 26 lipca 2009 r. w Dobiegniewie odbędzie się XV Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Dobiegniew Cup 2009 im. Kazimierza Górskiego.

http://dobiegniewcup.pl/


 

piątek, 25 kwietnia 2008

W najbliższym czasie kolejnemu obiektowi zostanie nadane imię Kazimierza Górskiego. W niewielkiej miejscowości Poraj, niedaleko Częstochowy uczniowie i nauczyciele od wielu miesiecy przygotowują się do uroczystości, która odbędzie się w dniu 31 maja 2008 roku.

Warto wspomnieć, że kandydatura Pana Kazimierza została zaproponowana przez uczniów i przez nich przeforsowana w  demokratycznym głosowaniu. W ramach przygotowań odbywają się w szkole liczne imprezy (konkursy, debaty, akademie, rozgrywki) poświęcone sukcesom Trenera i jego Orłów, a także tematyce sportu ogółem i piłce nożnej w szczególności. Uczniowie chętnie w nich uczestniczą w przekonaniu, że przyszły Patron, to człowiek z krwi i kości, a jednocześnie wzór do naśladowania. Nadanie szkole imienia będzie połączone z otwarciem nowej hali sportowej, która z pewnością pomnoży sukcesy sportowe młodzieży z Poraja

http://www.poraj.ug.pl/gimporaj


czwartek, 24 kwietnia 2008

W imię pamięci Kazimierza Górskiego proevos.idl.pl organizuje rozgrywki pucharowe w Pro Evolution Soccer. Zapisy będzą przyjmowane od 21.04.2008 do dnia 26.04.2008 do godz 24:00. Wpisowe 10 zł.

www.proevos.idl.pl


piątek, 8 lutego 2008

1 marca br. w Katedrze Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie o godzinie 10 zostanie odprawiona msza w intencji Kazimierza Górskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców

i sympatyków piłki nożnej do przybycia.

kb


 

 

 

 

Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.